s1mone napisał(a):

Kolejny bzdet. Kolar wystapił w tym sezonie 10 meczach Ekstraklasy, uzbierał łącznie 454 minuty na murawie, strzelił w tym czasie 3 gole i zaliczył jedną asystę.
Co daje bardzo fajny bilans - udział przy bramce Wisły co 113 minut. Zdenek Ondrasek, który się tak rozstrzelał w tej rundzie brał udział w bramce dla Wisły średnio co 124 minuty. W tym sezonie Kolar był tylko rezerwowym ale nie ma co się go czepiać. Jak gra to prezentuje pewien poziom. Ważne, żeby go utrzymał w dłuższym przedziale czasowym.
|
1 gol z tego taki, ktorego nigdy nie powtórzy. Liczę na tego chlopaka, ale w dalszym ciągu wydaje mi sie ze potrzeba mu wypozyczenia. On jest spoko opcją na jokera, a nie na podstawowego napastnika. Porownałeś go do Zdenka, ale jakos nie piszesz jak dużo dawał Zdenek (taktyka była pod niego, zgrywał dzidy do boku, walczył, przepychał sie - Marko poki co to jest kasowany jak junior)
Tak jak w przypadku Patryka Plewki, jakos nie jestem podniecony jak większosc gdy go widze, tak na Marko coś tam liczyłem. Niestety w Zabrzu wyglądał jakby po prostu przyszedł z 3 ligi i miał swój pierwszy mecz. Drzazginho podobnie. Wiec mimo iz chlopaka lubie, to nie uważam by na dzien dzisiejszy prezentował jakiś tam poziom, gra bo musi.