|
moze ktoś tutaj wie :
Kumpel ma konto na biletach (bo jego pesel jest zarejestrowany) ale on sam nie moze sie zalogować (imho podaje zły mail) no ale chce kupić bilet. czy ja moge pojsc i taki bilet kupic stacjonarnie?
I jak wyglada proces odzyskiwania np. konta jesli adres mailowy dajmy na to, nie istnieje?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|