Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13685
Stary 15.02.2019, 09:57
moze ktoś tutaj wie :

Kumpel ma konto na biletach (bo jego pesel jest zarejestrowany) ale on sam nie moze sie zalogować (imho podaje zły mail) no ale chce kupić bilet. czy ja moge pojsc i taki bilet kupic stacjonarnie?
I jak wyglada proces odzyskiwania np. konta jesli adres mailowy dajmy na to, nie istnieje?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując