luke1906 napisał(a):

Jeszcze jesienią była taka opcja.
Biorąc pod uwagę, jakie możliwości stwarzają teraz smartfony, aplikacje i inne duperele ten system to mało śmieszny żart.
|
Dokładnie sam mając karnet sezonowy kupiłem pare dziesiąty biletów dla znajomych przez swoje konto, zaczyna mnie to delikatnie irytować, że będą musieli jechać do strefy kupić bilety..