ciacho napisał(a):

Chyba coś zmienili:
"Zaloguj się aby zweryfikować niezbędne dane Kibica potrzebne do zakupu biletu.
Załóż konto jeśli go nie posiadasz!"
Aczkolwiek ja po zalogowaniu się (mam karnet) i kliknięciu KUP BILET mam identyczny komunikat. Coś jest nie tak.
|
Przy tworzeniu systemu sprzedaży nikt nie wpadł na to, że posiadając karnet jeszcze się będzie chciało kupić komuś bilet ewentualnie dla programisty było to prostsze/szybsze (a dla nas tańsze) do zrobienia.