wolek1986 napisał(a):

|
Miedź rozwiązała kontrakt z Mateuszem Piątkowskim Kiedyś wymiatał Co się stało ,że go Miedź nie chce? Przydałby się jakikolwiek napastnik w obliczu kontuzji Brożka
|
Koleżka jest kibolem Miedzi. Powiedział że nie pasuje do koncepcji trenera to raz a dwa że był drewniany. Trzy stawiają na Piaseckiego ewentualnie na Forssela z przodu.
Ja osobiście uważam że do nas w obecnej sytuacji Piątkowski pasowałby. Typ atlety jak Ondrasek.