Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84527
Stary 13.02.2019, 23:59
wolek1986 napisał(a):Wyświetl post
Miedź rozwiązała kontrakt z Mateuszem Piątkowskim Kiedyś wymiatał Co się stało ,że go Miedź nie chce? Przydałby się jakikolwiek napastnik w obliczu kontuzji Brożka
Najprawdopodobniej jest już dogadany ze Stalą Mielec. Stąd to rozwiązanie kontraktu.

Nie wiem czy to jest lekarstwo na nasze problemy. Dla mnie typowy jednosezonowiec, których wielu w naszej lidze. Jedynie na jego plus przemawia styl gry. Podobny do Ondraska.

Ale jeżeli jest dogadany ze Stalą to niestety (śmiesznie to brzmi, ale prawdziwie) nie przebijemy ich oferty. Nie stać nas.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 14.02.2019 o godz. 00:02.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując