wolek1986 napisał(a):

|
Miedź rozwiązała kontrakt z Mateuszem Piątkowskim Kiedyś wymiatał Co się stało ,że go Miedź nie chce? Przydałby się jakikolwiek napastnik w obliczu kontuzji Brożka
|
Najprawdopodobniej jest już dogadany ze Stalą Mielec. Stąd to rozwiązanie kontraktu.
Nie wiem czy to jest lekarstwo na nasze problemy. Dla mnie typowy jednosezonowiec, których wielu w naszej lidze. Jedynie na jego plus przemawia styl gry. Podobny do Ondraska.
Ale jeżeli jest dogadany ze Stalą to niestety (śmiesznie to brzmi, ale prawdziwie) nie przebijemy ich oferty. Nie stać nas.