Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84526
Stary 13.02.2019, 23:37
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą bardzo logiczny ruch klubu w przypadku Laskosia, wpisujący się w nurt restrukturyzacji.

Na środku obrony wyżej stoją akcje Hoyo-Kowalskiego, który będzie grał regularnie w CLJ i trenował z "1". Jest też dużo bardziej perspektywiczny.
W środku pomocy przed nim nie tylko Plewka ale i po okresie przygotowawczym także Szot.

Generalnie Laskoś był bez szans na grę w "1" a w CLJ jego miejsce zajmuje Hoyo.

A co do Plewki i rzekomej oferty za milion - jeżeli ten milion nie był nam bezwzględnie potrzebny to oczywiście nie sprzedawać. Skoro taki Walukiewicz odchodzi za 2 mln euro to szkoda teraz sprzedawać chłopaka za 0,25 mln... Zwłaszcza, że na wiosnę będzie łapał minuty i to w dużej ilości.
Walukiewicz poszedł za 4 mln euro.

Tak jak piszę od lat - z naszej ligi statystycznie najwięcej zarabia się na młodym polskim "drewnie". Pora żebyśmy i my zaczęli zarabiać. A nie jakieś "ochłapy i grosze" jak za cwelitosa czy Imaza z Kostalem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując