sandomingo napisał(a):

Swoją drogą bardzo logiczny ruch klubu w przypadku Laskosia, wpisujący się w nurt restrukturyzacji.
Na środku obrony wyżej stoją akcje Hoyo-Kowalskiego, który będzie grał regularnie w CLJ i trenował z "1". Jest też dużo bardziej perspektywiczny.
W środku pomocy przed nim nie tylko Plewka ale i po okresie przygotowawczym także Szot.
Generalnie Laskoś był bez szans na grę w "1" a w CLJ jego miejsce zajmuje Hoyo.
A co do Plewki i rzekomej oferty za milion - jeżeli ten milion nie był nam bezwzględnie potrzebny to oczywiście nie sprzedawać. Skoro taki Walukiewicz odchodzi za 2 mln euro to szkoda teraz sprzedawać chłopaka za 0,25 mln... Zwłaszcza, że na wiosnę będzie łapał minuty i to w dużej ilości.
|
Walukiewicz poszedł za 4 mln euro.
Tak jak piszę od lat - z naszej ligi statystycznie najwięcej zarabia się na młodym polskim "drewnie". Pora żebyśmy i my zaczęli zarabiać. A nie jakieś "ochłapy i grosze" jak za cwelitosa czy Imaza z Kostalem.