Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 13.02.2019, 18:03
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Kolego ale tu nie trzeba nic przeglądać i sprawdzać w statystyki. Liczy się to co wynika z tej akcji. Po stratach innych Wiślaków nie lecą kontry 4 na 3 2 na 2 itp.

Tzn zdarzyło się to raz Wasilewskiemu, ale tak jak już pisałem był to wypadek przy pracy, piłka przejechała mu po stopie. Patryka są to straty bo decyduje się na niebezpieczne zagrania typu drybling pod pressingiem 3 rywali, czyli podejmuje złe decyzje które skutkują bramkami. Mi nie chodzi o liczbę strat a liczbę strat po których mamy sytuację bramkową dla rywala. A w tych Plewka króluje z wyraźną przewagą nad peletonem.

Przy stracie piłki Patryka kiedy padła bramka było to w okolicy środkowego koła. Owszem jest to daleko od bramki, ale zrozum to, że jeśli zespół jest w trakcie budowania akcji i tracisz piłkę w takim miejscu gdzie za tobą już są tylko obrońcy, to drużyna jest w czarnej dupie, bo jest przygotowana do ataku a nie do obrony. Nikt w tym miejscu nie może tracić piłek.
Wszyscy są rozstawieni szeroko są dziury między formacjami i jest to naturalne bo właśnie mieliśmy atakować, a tu benc strata w samym środku i wtedy jest się ciężko zoorganizować do obrony, zwłaszcza kiedy leci Ci 4 rozpędzonych typów z piłką i mogą z nią zrobić wszystko.
Niestety,jesli mamy dyskutowac na takim poziomie,to moze lepiej nie ?

Pierwsza sprawa prosze screen ze straty Plewki:



Twoja teoria wg tego co napisales to :
idzie kontra z przewaga,a strata jest w strefie,za ktora sa tylko obroncy.

Teraz prosze wytlumacz mi to,bo ja widze cos innego. Widze 9 graczy Gornika na wlasnej polowie (10,bo jest jeszcze bramkarz) i co najmniej 5 pilkarzy Wisly za linia pilki. W koncowym etapie widzimy 6 pilkarzy Wisly i 4 Gornika.

Czekam na Twoje wyjasnienie. Do reszty odniose sie pozniej.

Ach,zapomnialem dodac,ze wg Ciebie strata ma miejsce w okolicach kola srodkowego...
Ostatnio edytowane przez wyar : 13.02.2019 o godz. 18:06.
You'll never know...
Odpowiedz cytując