Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84520
Stary 13.02.2019, 16:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Panowie ale serio się zastanawiacie, czy Tychy zapłaciły milion złotych za Laskosia?!
Milion może tak ale chyba forintów albo w najlepszym razie czeskich koron
Nie, nikt się nad tym nie zastanawia bo to oczywiste, że tyle nie dali. Zastanawiam się tylko, że może to o niego chodziło od początku, a nie o Plewke. Może milion to było nasze życzenie, które zostało wyśmiane przez Tychy i dlatego dopiero teraz dopięto targu, bo mocno zeszliśmy z żądań.

Tyle. Głośno myśle po prostu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując