sandomingo napisał(a):

Panowie ale serio się zastanawiacie, czy Tychy zapłaciły milion złotych za Laskosia?!
Milion może tak ale chyba forintów albo w najlepszym razie czeskich koron
|
Nie, nikt się nad tym nie zastanawia bo to oczywiste, że tyle nie dali. Zastanawiam się tylko, że może to o niego chodziło od początku, a nie o Plewke. Może milion to było nasze życzenie, które zostało wyśmiane przez Tychy i dlatego dopiero teraz dopięto targu, bo mocno zeszliśmy z żądań.
Tyle. Głośno myśle po prostu.