Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19832
Stary 13.02.2019, 16:29
Słuchajcie to jest temat TS właścicielem - naprawdę przez długi czas szło wszystko, ale chyba dość i trzeba zacząć pisanie we właściwych tematach. Macie pokój Armia Białej Gwiazdy i tam jest miejsce na takie dyskusje.
Odpowiedz cytując