Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 13.02.2019, 11:23
Czytałem to na wislaportal. Kto autorem, mniej ważne. Dobrze napisane. Co do meritum. Cóż, uważam że kto miał kupić karnet ten już kupił. Może się jeszcze dozbiera z 1500. Kto miał kasę wydać wydał, reszta się czai. Norma tak jak wszędzie. Można gdybać coby gdyby. Jakby dzisiaj karnety sprzedawał Radek Sobolewski, jutro Kmiecik a w sobotę Sadlok, może ktoś więcej by się skusił, jakby jeszcze rozdawali gadżety, szaliki , plakaty itp. Pewnie kibic przekupny interesowny roszczeniowy by chętniej do kieszeni sięgnął. Takie czasy, taki naród. Każdy postepuje według własnego punktu widzenia i mentalności. Apele akcje, do kogo miały dotrzeć to już dotarły. Sportowo , też jak widać ligi nie zamiatamy , trzeba się będzie z każdego punkcviku cieszyć. Pozdrawiam
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując