|
Nie rozumiem czemu większej krytyce poddaje się młodego który rozgrywa swój 8 mecz w dorosłym futbolu a do porządku dziennego przechodzi się z babolami Wasyla czy Bashy, odpowie mi ktoś na to pytanie?
Czy każdy w swojej pierwszej pracy po miesiącu stał się najlepszym pracownikiem firmy? Ogarnijcie się trochę.
|