zakk, wiele osób nie może być zbyt często na meczu, ale w takim wypadku zakup bonu jest
obowiązkiem.
Na pytanie czy Ty już go kupiłeś musisz odpowiedzieć sobie sam.
No, ale jeśli nadal nie, to musisz ten błąd jak najszybciej naprawić

.
orzeu - świetny tekst, chwyta za serce.