Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
84507
12.02.2019, 12:54
Nam też by się przydało z 2 nowych ofensywnych zawodników w tym okienku bo nawet ciężko kogoś z ławki wypuścić sensownego, na Drzazdze daleko nie zajedziemy
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou