Armin napisał(a):

|
Jak się nie pogodzi z trenerem to jeszcze jedne mecz na ławce lub poza składem a potem drużyna rezerw. Dzięki temu w lecie będzie do oddania prawie za damo czyli do Wisły popłynie czapka gruszek. Nie wiadomo co gorsze 0- czy lepiej żeby strzelał mnóstwo goli dla Legi czy jednak żeby go nie było w składzie.
|
Myślę, że powinniśmy trzymać kciuki za to, żeby w końcu Wisła stanęła na nogach przez lepsze zarządzanie i, kto wie, może nowego inwestora, tak żeby nie trzeba było przejmować się tym czy ktoś Carlitosa od L kupi czy nie