Temat
:
[XXI kolejka]Górnik Zabrze - Wisła Kraków, poniedziałek 11 II, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
135
12.02.2019, 11:29
Ja osobiście wierzyłem w duet Kolar Drzazga... Pierwszy mecz nie porozumienie... Zobaczymy za tyg.
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ