sandomingo napisał(a):

Moim zdaniem komentarze - w porównaniu do tego co zazwyczaj w tym temacie po porażce - są dość wywarzone.
Generalnie większość nastawiła się mega optymistycznie przed tym meczem, tradycyjnie zapominając o faktach...Stąd rozczarowanie.
Fakty są takie, że drużyna przede wszystkim potrzebuje czasu. Potrzebuje też wzmocnień ale wiadomo jaka jest sytuacja, więc trzeba raczej się nastawiać że będziemy grać tymi, których mamy obecnie.
|
Nie chce mi się cytować , ale z 10 komentarzy jest takich jakby im się świat zawalił bo nie gramy o puchary a piłkarze są do tarcia chrzanu.
Przyjdzie moment że nasza gra zaskoczy i będzie nas cieszyć, ale przegrany jeszcze wiele spotkań tej wiosny. To nieuniknione patrząc na ilość zmian w zespole, szerokość kadry itd Górnik z kolei skończy sezon wg mnie na 9-11 miejscu.
Zabawne jest jednak to, jak nikt nie krytykował przed meczem ustawienia (które było w zasadzie znane od tygodnia) a po spotkaniu wszyscy wiedzieli że to nie wypali

nic tylko zapisać się na kurs trenerski.