Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84504
Stary 12.02.2019, 11:10
Jak się nie pogodzi z trenerem to jeszcze jedne mecz na ławce lub poza składem a potem drużyna rezerw. Dzięki temu w lecie będzie do oddania prawie za damo czyli do Wisły popłynie czapka gruszek. Nie wiadomo co gorsze 0- czy lepiej żeby strzelał mnóstwo goli dla Legi czy jednak żeby go nie było w składzie.
Odpowiedz cytując