Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.02.2019, 10:23
Widać po zespole, że okres przygotowań był zaburzony. Cała drużyna była pół tempa wolniejsza w reakcjach od graczy Górnika. Wydaje mi się, ze decyzje Stolarczyk podjął po sparingach, w których Wisła nie wyglądała źle, więć uznał, że takie ustawienie sobie da radę. Jak sie okazało, mecz ligowy to inne tempo, inna reaktywność i podejmowanie decyzji. I faktycznie, jak to ktoś tu napisał, piłkarze jakby dublowali swoje pozycje. Być może miało być tak, że skrzydła są wymienne, ale dochodziło do sytuacji, gdzie Kuba wymieniał piłkę z Peszko na jednej stronie, albo jeden ze środkowych schodził do skrzydła do rozegrania. Przy każdej stracie piłki, w środku pola zostawał nam tylko jeden zawodnik. Co do indywidualnych ocen, to trudno kogoś pochwalić czy zganić. Sportowcy bez cyklu treningowego zawsze będą gorsi od tych, którzy są na wyższych obrotach. Cudów nie ma. Martwić się należy, jeśli za 2-3 tygodnie będą wyglądać tak samo.
Odpowiedz cytując