Temat
:
[XXI kolejka]Górnik Zabrze - Wisła Kraków, poniedziałek 11 II, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
122
12.02.2019, 10:20
Serce mówi, żal po porażce, w słabym stylu.
A rozum, że należy się cieszyć że zespół wyszedł na boisko.
Trudno mi ocenić postawę zawodników i zespołu. Nie da się zrobić tego sprawiedliwie.
Kibic Białej Gwiazdy
dziabong
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziabong
Znajdź inne posty napisane przez dziabong