Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 12.02.2019, 10:20
Serce mówi, żal po porażce, w słabym stylu.
A rozum, że należy się cieszyć że zespół wyszedł na boisko.

Trudno mi ocenić postawę zawodników i zespołu. Nie da się zrobić tego sprawiedliwie.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując