Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 12.02.2019, 10:13
Brakuje świerzości, zgrania i niestety trochę umiejętności. Kuba tylko 29% pojedynków wygranych. Plewka i Basha najwięcej wybieganych kilometrów, ogólnie bardzo aktywni. Basha starał się być pod grą, ale nie dawał rady z mocniejszym od nas wczoraj Górnikiem. Wyszyliśmy ustawieni bardzo ofensywnie, co mnie trochę ździwiło. Piłkarze byli od początku wysoko ustawieni co pozwoliło Górnikowi na stwarzanie licznych sytuacji. Na szczęscie kilka spalonych i nieskuteczny Angulo oszczędzili nam kompromitacji. Kolar oddał dwa "podania" do bramkarza Górnika, który swoją drogą wygląda bardzo pewnie i pewnie pomoże utrzymać się Zabrzanom. Peszko na początku trochę niedokładności, ale później dobra gra. Najczęściej faulowany gracz na boisku, a rozegrał jedynie 80 minut. Dodatkowo 61 % pojedynków wygranych.
Odpowiedz cytując