Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 12.02.2019, 09:40
Jak dla mnie gra na 2 defensywnych pomocników, spowodowała, że ani Plewka ani Basha nie mogli się odnaleźć w tym ustawieniu - w Wiśle gra na 2 defensywnych pomocników wychodziła gdy grali tam Sobol z Mauro a na skrzydłach wówczas mieliśmy Zieńczuka w formie, Boguskiego, Łobodzińskiego.

Przypomnę jak w zeszły sezonie Kiko postawił w derbach na Reymonta na 2 środkowych defensywnych pomocników -Velez- Llonch - finał był taki, że prze pierwsze 45 minut jeden patrzył co zrobi drugi i na odwrót. Tak samo wyglądało to w meczu z Górnikiem.

No nic patrząc na fakty, że miesiąc temu byliśmy bez licencji, straciliśmy 5 zawodników pierwszego placu (Zdenek, Imaz, Kostal, Kort, Bartkowski) do tego Arsenicia i Halilovica (pierwszych wchodzących). W przygotowaniach spora część zawodników miała zaległości, a same przygotowania odbywały się na szybko, skład, który wczoraj zagrał w zdecydowanej większości grał ze sobą 2-3 mecz. To wszystko raczej pozwala patrzeć do przodu z nadzieją. Przypomnę pierwsze 4 mecze rundy jesiennej - 4 mecze (3 u siebie) 5 punktów - z czego 3 to dosyć szczęśliwe zwycięstwo z Miedzią.

Jak to powiedział ktoś wcześniej pierwsze śliwki robaczywki - może być tylko lepiej....
A gorsze mecze w lepszym składzie w tym sezonie już graliśmy: Pogoń, Korona, wyjazd z Miedzią)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując