|
Każda z formacji zaprezentowała się dzisiaj słabo, osobiście wyróżnić mogę Sławomira Peszkę, mało się po nim spodziewałem, ale gość wszedł w mecz naładowany i pozytywnie mnie zaskoczył. Zawiódł środek pola, szczególnie Basha, Wisła nie istniała w tym miejscu. Obrona nie umiała wyprowadzić piłki przez dłuższy czas ze swojej połowy. Napastnicy bezbarwni, trzeba szukać jakiegoś wzmocnienia, bo ani z Drzazgą ani z Kolarem daleko nie zajdziemy.
Cieszy natomiast utrzymanie się przy piłce, w tym elemencie pokonaliśmy Górnika, chociaż po naszym początku spodziewałem się najgorszego, potem były jednak momenty, że wyszło nam parę rzeczy, jednak to za mało, żeby nawet zremisować mecz.
Co do Kuby, spotkanie pokazało, że jednak tak łatwo nie będzie jak się niektórym wydawało. Próbował coś szarpać, ale widać jeszcze brak zgrania z kolegami z zespołu. Na wszystko potrzeba czasu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 11.02.2019 o godz. 22:39.
|