Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 11.02.2019, 21:25
....a, co sie tam zmroziłem to moje, plus meczu to zobaczyc Kube oficjalnie w koszulce Wisly.

ogolnie widac ze sie nie czytamy wzajemnie (za wczesnie na to)
Kolar, Drzazga, Plewka, Palcic, Pietrzak wygladali jak Z.Sosnowiec w sobote.
Porazka w srodku, Basza mial chyba krycie indywidualne Zurkowskiego a z Plewka tez Basza z Zabrza robil co chcial.
Pietrzak dramat.
Gornik wygladał o wiele szybciej i świeżej niż my, a kazda pilka prostopadla w nasza obrone to był pojedynek pocisku ze styropianem.
Nasza taktyka wydaje sie prosta, laga Wasyla na ktoreś skrzydlo ...

zobaczymy co to bedzie, imho 2-0 najnizszy wymiar kary
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując