|
....a, co sie tam zmroziłem to moje, plus meczu to zobaczyc Kube oficjalnie w koszulce Wisly.
ogolnie widac ze sie nie czytamy wzajemnie (za wczesnie na to)
Kolar, Drzazga, Plewka, Palcic, Pietrzak wygladali jak Z.Sosnowiec w sobote.
Porazka w srodku, Basza mial chyba krycie indywidualne Zurkowskiego a z Plewka tez Basza z Zabrza robil co chcial.
Pietrzak dramat.
Gornik wygladał o wiele szybciej i świeżej niż my, a kazda pilka prostopadla w nasza obrone to był pojedynek pocisku ze styropianem.
Nasza taktyka wydaje sie prosta, laga Wasyla na ktoreś skrzydlo ...
zobaczymy co to bedzie, imho 2-0 najnizszy wymiar kary
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|