pan_premier napisał(a):

|
Bardzo obawiam się tego meczu. w pewnym sensie balon jest pompowany, ja już mam dość tych historii o wspaniałej atmosferze. Górnik z nożem na gardle, koniec lizania się po fiutach czas na weryfikację na boisku.
|
Dokładnie. Też mam spore obawy do tego meczu - a Górnik walczy o być albo nie być w eklapie. Łatwo nie będzie.