El'kabat napisał(a):

Cieszy fakt, że Carlitosa nawet nie zabrali na mecz. Także gość ma raczej jasny przekaz, że miejsca dla niego już nie ma w ległej.
Oby do wtorku była pozytywna wiadomość i 3,2 mln zł dla Wisełki.
|
Dokładnie, oby zrozumiał że pora jechac do USA.