|
przyszli: Chorążka, Drzazga, Słomka, Burliga, Klemenz, Peszko, Błaszczykowski, Savicević
odeszli: Ondrasek, Bartkowski, Kort, Arsenic, Imaz, Kostal
Moim zdaniem na to co się działo jest fajnie pod względem kadrowym.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 10.02.2019 o godz. 09:56.
|