Mb1906 Na fladze WSH jest herb TS'u.
Cytat:
Manhunt, tym razem bez ironii dzięki za post w którym jest sens. Nie żebym się zgadzał ze wszystkim ale przynajmniej próbujesz normalnie podejść do rozmowy.
Oczywiście, że nie wiem o wielu rzeczach. Nie aspiruję, nie po drodze mi, nigdy mi to środowisko nie imponowało. Nie mam ani warunków fizycznych ani jakiegoś pociągu do huliganki.
"Pokaż mi wyrok". No cóż. Jeśli chodzi o działanie na szkodę klubu, to jeszcze za wcześnie - prokuratura wjechała dopiero półtora miesiąca temu. Natomiast o tym, czym zajmowała się czołówka "ekipy" wszyscy wiedzą doskonale. Miśki, Zielaki i inne Koczkodany nie brylowali na Kole Gospodyń Wiejskich w Pcimiu, tylko w WSH. Skoro nie ma wyroków, to czemu znaczna część jest "po drugiej stronie muru", jak ktoś pisał? Bo raczej nie za wjazdy na osiedla i race na stadionach. To są wyroki czy ich nie ma?
W tym sensie nieistotne jest, czy Marzenka z DD zrobiła sobie prywatny folwark w klubie, czy przynosiła w swoich świńskich kopytkach hajs swoim mocodawcom. Swoją drogą, co uważasz za bardziej prawdopodobne? Tak szczerze? Że zniszczyła sobie nazwisko, firmę i karierę w zawodzie, bo była AŻ TAK głupia? Czy raczej, bo ktoś ją do tego, ehm, zachęcał? Wkręcił w sytuację bez wyjścia i nią też, jak całym klubem, wytarł sobie, ehm, płetwę?
"W każdej ekipie, w każdym klubie rządzi pieniądz". Absolutna racja. I właśnie dlatego należy jedno od drugiego odseparować. Dobrze chociaż, że przyznajesz, że służby mają prawo to zrobić. I cieszy mnie, że zauważasz, że zanurkowanie w najgłębszą patologię odbiło się również ze szkodą dla życia na trybunach i na mieście. Stare czasy pewnie nie wrócą, ale czemu nie miałoby być choć trochę bardziej podobne?
W sumie wystarczy, że ktoś zrozumie, że wiązanie "działalności zorganizowanej" tak ściśle z ruchem kibicowskim jest niepotrzebnym pakowaniem się na świecznik. Jeśli wejdzie nowe prawo i regulaminy i służby zaczną naprawdę za mordę brać, to może do tego dojść. I tylko o to mi chodzi. Nikt nikomu na stadion nie zabrania chodzić, na pewno nie ja (cóż ja mogę, stary piknik). Wystarczy, że przestaną mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na stadionie i w klubie. Żeby się nie afiszowali ze swoimi organizacjami, nie łączyli swoich interesów z interesami klubu. Dlatego nie powinno być już Wisła Sharks publicznie na stadionie. Po tym co zrobili WIŚLE nie ma miejsca na jednym szaliku i na jednej czapce dla obu. Powinno być coś nowego, gdzie wiadome towarzystwo będzie musiało samo sobie nałożyć na stadionie pewien kaganiec - albo znowu won.
PS. Nie widzę, żeby w mediach "próbowali nas znieść z powierzchni ziemi" Gdzieś ktoś poniżał nasze barwy? Jeśli już to robili to płetwale, kiedy tłukli swoich. Dziennikarze robią to co robili zawsze. Jak mogą nagrzewać jakiś temat, to to robią. No z tego żyją, co tu rozkminiać? Przynajmniej korzystamy wtedy, kiedy o pozytywnych rzeczach też piszą. Akcja ratowania klubu jest przecież tak nagłaśniana, że reszta polski już nam zazdrości albo ma pianę na ustach, że Wisłę forują A niektórym się nadal wydaje, że nas chcą zniszczyć. TVN nas raczej nie zabije 
Master17 - na ja za dobry omen biorę słowa Królewskiego, który wprost mówi, że chce żeby Ultrasi i ich klimaty na stadionie byli. To dobry znak.
|
Są wyroki, ale za dilerke, nic związanego z naszym klubem. No właśnie jest istotne czy to był ich prywatny folwark czy rządziły ganguse. Na ten moment możemy sobie teraz tylko gdybać. Marzenka mogła być szantażowana, zastraszona. Poczekam spokojnie na śledztwo i jego wyniki. Nie wiem wszystkiego, ale umowy podpisane były podpisane na ludzi/towarzystwo związane z Sarapatą/Dukatem. Pare osób z szemranego towarzystwa mogło miec jakiś wpływ, ktoś w imie interesów i hajsu próbował rozjebać klub, bogacili się na tym tylko oni, a nie cała grupa "WSH". My za często wrzucamy wszystkich do jednego worka, jakaś osoba, pare osób popełni coś głupiego to obrywa cała grupa, stowarzyszenie. Jeśli mowa o starych czasach to chyba nie mówisz o napierdalance na trybunach, na ulicach, tylko chodzi ci o atmosfere, wygląd młyna? Ale co takiego może zmienić się w prawie, trybunach, ciągle wspominacie o tym modelu z UK, ale przecież poza odpalaniem rac na naszych stadionach, kompletnie nic się nie dzieje. Przeglądając zdjecia, newsy z innych państw to jestem wstanie zaryzykować stwierdzeniem, że to właśnie na zachodzie się więcej dzieje. Na trybunach, w srodowisku zawsze znajdzie się jakaś silniejsza grupa, która będzie nią rządzić, tego nigdy nie ominiemy. Każde stowarzyszenie klepie hajs na kibicach, tu smyczki, wyjazdy i różne gadżety, zbiórki. Na mecze przychodzi kilkanaście tysięcy osób, to że znajdzie sie w tej grupie paru debili jest oczywiste. Idąc takim tokiem rozumowania to klub powinien mieć wgląd do policyjnej bazy danych i nie sprzedawać biletów ludziom, którzy kiedykolwiek byli skazani, dostawali mandaty

Zrzucenie całej winy na TS, WSH, SKWK to bardzo duże uproszczenie naszej sytuacji. Osobiście nie chce by powstawały jakieś podziały, ale niestety my nigdy nie staniemy wszyscy razem w jednym szeregu. Miałem na myśli flagi/gadżety, na których jest rekin. To, że flaga/transparent znikną z trybuny to nic nie znaczy. Zobacz, że co pare dni/tygodni wyskakuje kolejny news, zdjęcia, filmiki, sugerujące, że u nas jest same kibolstwo. Naszą siłownie/secje sztuk walki to już przedstawiali setki razy, czemu nie ma w mediach żadnej mowy o Legia Fight Club? Przecież prawie każdy klub ma swoją siłownie, sztuki walki bo z tego mają dodatkowy pieniądz, ale mowa tylko o naszych sekcjach. Z łatwością znaleźliby ludzi z wyrokami, ludzi z szemranego towarzystwa w tamtych klubach.
@burki Przestań bredzić o bezpieczeństwie na stadionach bo to już jest nudne, znajdź jakiś lepszy argument. Piszesz o sprawach o których nie masz bladego pojęcia. Uwierz mi, że ten półswiatek klepie sobie taki hajs na swoich "sprawach" że im Wisła nie jest do niczego potrzebna(władza w klubie)