nero napisał(a):

Ciekawe czy klub zagra w ten sposób, że wejście na Śląsk tylko z karnetem.
Wtedy na C albo będą pustki, albo wszyscy chętni będą musieli kupić karnet.
|
Tak jakos wyglada na to, ze zycie szybko zweryfikuje kibicow Wisly.
Ratowana Wisla posluguje sie sloganami,brzmiacymi nastepujaco :
1.Prawdziwa Wisla
2.Licza sie czyny nie slowa
Prawdziwi kibice wspieraja klub jako socios,kupujac akcje klubu,kupujac karnety, kupujac koszulki bez sharksow itp,udzielajac sie lub pracujac bez zaplaty na rzecz klubu itd To sa nasze czyny.
Stadion to miejsce weryfikacji kibicow.Zobaczymy jak bedzie wygladac C i ewentualnie jak sie zachowywac,o ile nie bedzie pusta,czyli bez karnetow.Bo bilety,to nie czyny o ktore prosi Prawdziwa Wisla.Jakie beda czyny nie slowa,kibicow na wszystkich trybunach i ktorych z nich bedzie mozna zaliczyc do Prawdziwej Wisly..