Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19787
Stary 09.02.2019, 11:52
South napisał(a):Wyświetl post
Po co ta jałowa dyskusja, jedna stroną nie przekona drugiej i odwrotnie j. Bijecie piane ku uciesze żydów że są u nas podziały.
U nas nie ma podzialow.Wiekszosc kibicow stanowi jedna Wisle.

Tylko ilosciowo nie duza gangsterka z WSH podpieta pod klub,nie chce odpuscic i trzyma sie Wisly jak rzep psiego ogona,bo nie stac jej na samodzielne funkcjonowanie jako organizacja nie majaca z kibicowaniem klubowi nic wspolnego.Oni zbeszczecili klub,jak nikt dotad w jego ponad 100 letniej tradycji.

Jako kibic Wisly nie zaakceptuje dalszej obecnosci,tej organizacji na Wisle,pod jaka kolwiek postacia.Rodziny Wislackie boja sie o swoje dzieci i nie chca organizacji handlarzy smiercia na stadionie, jak o nich wypowiada sie prokuratura i media.Klub musi to zrozumiec,jesli dalej chce liczyc na prawdziwych kibicow i prawdziwa Wisle. Wtedy z duzym prawdopodobienstwem predzej czy pozniej, wszystkie karnety beda wyprzedane,wlacznie z trybuna C.
Ostatnio edytowane przez burki : 09.02.2019 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując