|
@South: po co:
- żeby pokazać patolom, że są w mniejszości
- żeby uzmysławiać wszystkim dokładającym się do ratowania klubu, że problem jest realny (wystarczy poczytać posty niektórych userów) i TRZEBA coś z tym zrobić aby nie mieli szans na sabotowanie większości
- żeby nie pozwolić wyciszyć sprawy i zamieść pod dywan, bo pojawia się realna szansa na zmianę (więrzę w Naszego Jarka!) oraz aby przygotowywać pod nią klimat
- żeby zepsuć komfort psychiczny, tym którzy z chorych zasad zrobili sobie religię i są gotowi za nią ginąć/zabijać
- żeby wyładować frustrację na tych,którzy są ślepi lub zachowują się jakby ostatnich miesięcy nie było i nic się nie stało
Autentyczna rozmowa z zeszłego tygodnia z dwoma sympatykami Wisły, dlaczego się nie dokładają do ratowania klubu: "przecież widać na forum, że ONI nadal czują się silni i bezkarni i tylko czekają aby przejąć waszą kasę" (w sensie naszą == tych co się dokładają). Próbowałem tłumaczyć, ale nawet na przykładzie tego wątku widać, że ciężko obalić taki argument ...
|