Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19786
Stary 09.02.2019, 11:44
@South: po co:
- żeby pokazać patolom, że są w mniejszości

- żeby uzmysławiać wszystkim dokładającym się do ratowania klubu, że problem jest realny (wystarczy poczytać posty niektórych userów) i TRZEBA coś z tym zrobić aby nie mieli szans na sabotowanie większości

- żeby nie pozwolić wyciszyć sprawy i zamieść pod dywan, bo pojawia się realna szansa na zmianę (więrzę w Naszego Jarka!) oraz aby przygotowywać pod nią klimat

- żeby zepsuć komfort psychiczny, tym którzy z chorych zasad zrobili sobie religię i są gotowi za nią ginąć/zabijać

- żeby wyładować frustrację na tych,którzy są ślepi lub zachowują się jakby ostatnich miesięcy nie było i nic się nie stało


Autentyczna rozmowa z zeszłego tygodnia z dwoma sympatykami Wisły, dlaczego się nie dokładają do ratowania klubu: "przecież widać na forum, że ONI nadal czują się silni i bezkarni i tylko czekają aby przejąć waszą kasę" (w sensie naszą == tych co się dokładają). Próbowałem tłumaczyć, ale nawet na przykładzie tego wątku widać, że ciężko obalić taki argument ...
Odpowiedz cytując