|
Jestem niekumaty, więc proszę o uświadomienie mnie.
Proszę o podanie mi chociaż jednej pozytywnej rzeczy, którą WSH zrobiło dla Wisły.
Nie dla siebie, nie dla rzekomej ochrony kibiców idących w barwach na mecz.
Dla Wisły.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|