|
Tantal co UW może zrobić ? Oni by chcieli robić dalej oprawy ze wszystkimi dotychczasowymi elementami i prowadzić dobry doping, ale tutaj już wszystko zależy od dwóch stron. Od działania klubu co dokładnie chodzi z tymi Tacher-ami, bo nie wyobrażam sobie mimo wszystko takiej atmosfery jak jest na stadionach w Anglii, czy druga strona od mocniejszych wrażeń. UW jest między motem, a kowadłem tam naprawdę więc i oni czekają na rozwój wydarzeń. Dlatego odciąć gangsterkę tak, ale zniszczyć ruch kibicowski już nie.
|