|
podzialy napewno nie sa wskazane ,czy to tu czy tez na stadionie , owszem bardzo duza grupa kibicow ma zal do WSH czy SKWK, ale czy sie to komus podoba czy tez nie Oni byli i bedą,nie kazdy musi akceptowac ich obecnosc , ale bez WSH bylibysmy drugim belchatowem.....wiec niema sie co spinac,byle tylko byli z dala od gabinetow, niech Wisła znow bedzie Siłą nie tylko tego miasta....
|