Ta dyskusja jak zareagują trybuny na flagi tamte i inne jest deko bez sensu. Bo tych flag po prostu fizycznie na stadionie nie będzie. Przypuszczam, że system, nowe władze i nowa firma ochroniarska po prostu tego nie puści i tyle. Po co sobie do gardeł skaczecie

?