Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19775
Stary 09.02.2019, 02:16
Ta dyskusja jak zareagują trybuny na flagi tamte i inne jest deko bez sensu. Bo tych flag po prostu fizycznie na stadionie nie będzie. Przypuszczam, że system, nowe władze i nowa firma ochroniarska po prostu tego nie puści i tyle. Po co sobie do gardeł skaczecie?
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując