Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
84493
08.02.2019, 22:46
Jak Wisła będzie istniec, czytaj wyjdzie na prostą to do końca kariery ale już za jakąś normalna pensje
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ