Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19770
Stary 08.02.2019, 22:20
Admiiiin, jest tu ktoś? Ta rozmowa nie ma dalszego sensu. Serio. Fakty są takie:

W głównej mierze to WSH utopiło ten klub i nic tego nie zmieni. Prawo uznało że mają znamiona przestępczości zorganizowanej i tego trzeba się trzymać. Dura lex, sed lex. Zjebali to i nic tego nie zmieni.

Przypominam jedynie że nieformalnie to Ultra Wisła zarządza trybuną C i to właśnie od UW powinno zależeć jak trybuny będą wyglądać.
Odpowiedz cytując