|
Admiiiin, jest tu ktoś? Ta rozmowa nie ma dalszego sensu. Serio. Fakty są takie:
W głównej mierze to WSH utopiło ten klub i nic tego nie zmieni. Prawo uznało że mają znamiona przestępczości zorganizowanej i tego trzeba się trzymać. Dura lex, sed lex. Zjebali to i nic tego nie zmieni.
Przypominam jedynie że nieformalnie to Ultra Wisła zarządza trybuną C i to właśnie od UW powinno zależeć jak trybuny będą wyglądać.
|