TommyTSW napisał(a):

|
taak dyskusja jak z dzieckiem, a pdw to już organizacja terrorystyczna czy po prostu dajesz jej bana, a może z łaski zostawisz bo ci się coś pomieszało jak coś pisałeś z Legnicą?ja z tobą nie dyskutuje co podkreśliłem wyraźnie w jedynym poście do ciebie, to ty się narzucasz jak bachor płaczący o coś czego nie dostanie.oświecenie przyjdzie na meczu.komu grożę?co za łeb...
|
Chyba coś Ci się pojebało kolego z tym terroryzmem
Cytat:
|
Prokuratura Rejonowa dla Krakowa Podgórza uznała, że bojówka Sharks spełnia kodeksowe kryteria zorganizowanej grupy przestępczej.
|
Dziękuję, dobranoc. Nie ma sensu dyskutować z kimś, kto nie ogarnia która część postu odnosi się do niego, a która do kogoś innego.
#Edit: Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem wcześniej, jeśli nie zrozumiesz - powtarzaj do skutku. Jeśli nie zrozumiesz po kilkunastu próbach - przykro mi, ale po raz trzeci tłumaczyć nie mam zamiaru
