|
Senior Member
Offline
|
|
Rience napisał(a): 
Już to widzę jak na rekinów coś śpiewacie . Wam ciężko przecież wstać i pośpiewać przyśpiewki pro-Wiślackie, a co dopiero anty-Sharksowe. A i spieszcie się bo WSH nawet w kryzysie nie jest bezbronne, a kryzys wiecznie trwał u nich nie będzie, a im się pewnie nigdzie nie spieszy, wręcz im na rękę jest przeczekać swoje problemy i na wyjście chociaż części kolegów zza krat.
|
Rece opadaja.
|
|