Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19762
Stary 08.02.2019, 21:39
Rience napisał(a):Wyświetl post
Już to widzę jak na rekinów coś śpiewacie . Wam ciężko przecież wstać i pośpiewać przyśpiewki pro-Wiślackie, a co dopiero anty-Sharksowe. A i spieszcie się bo WSH nawet w kryzysie nie jest bezbronne, a kryzys wiecznie trwał u nich nie będzie, a im się pewnie nigdzie nie spieszy, wręcz im na rękę jest przeczekać swoje problemy i na wyjście chociaż części kolegów zza krat.
Rece opadaja.
Odpowiedz cytując