|
Panowie trochę spokoju - na ten czas są 3 ....y - MS, DD i Z i ich mamy prawo mieszać z błotem! SKWK też jest niestety skompromitowane i krytyka jak najbardziej uzasadniona. A na resztę informacji czekamy. Mecz w WKSem dopiero 18 lutego w Wy się kłócicie o to czy będzie na nim flaga PDW , WS czy Marzena kochamy Cię. Przyjdźmy na mecz, dopingujmy Wisełkę a później debatujmy co się działo na trybunach.
Pozdrawiam
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|