Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19758
Stary 08.02.2019, 21:10
Panowie trochę spokoju - na ten czas są 3 ....y - MS, DD i Z i ich mamy prawo mieszać z błotem! SKWK też jest niestety skompromitowane i krytyka jak najbardziej uzasadniona. A na resztę informacji czekamy. Mecz w WKSem dopiero 18 lutego w Wy się kłócicie o to czy będzie na nim flaga PDW , WS czy Marzena kochamy Cię. Przyjdźmy na mecz, dopingujmy Wisełkę a później debatujmy co się działo na trybunach.

Pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując