TommyTSW napisał(a):

ale o czym ty gadasz człowieku?nie ma żadnych konkretów w sprawie, klub nie porusza praktycznie tematu, media tak samo, jedyną aferę to Wy tutaj kręcicie i jeszcze wciskasz to wszystko na siłę.?skąd wiesz że wszyscy z grypy ws czy skwk a nie np parę osób?
zawiśnie ta flaga i co media zrobią?będą codziennie pisali że szarksi dalej są w klubie?przecież to śmieszne
|
Dla mnie wszyscy co myślą że każdy rekin był zamieszany w machlojki w klubie, nie jest warty dyskusji.