Ajax napisał(a):

Nie ma co się produkować facet ewidentnie nie rozumie słowa pisanego, a niechęć do flag PDW jest dla niego jednoznaczna i tożsama z chęcią zamknięcia C i zakazem dopingu. Szkoda klawiatury. Trolle kumatych muszą jakąś nową oficjalną wersję co i rusz wymyślać jak się im poprzednia spali. Więc teraz jeśli nie chcesz flag PDW to prokurujesz zamieszki i jesteś kibicem sąsiadki. 
Jasne, że nikt z nas tej flagi nie ściągnie osobiście. IMHO jeśli się pojawi zwykłe wygwizdanie/przyśpiewka powinna wystarczyć, aby pokazać, że dla płetfali nie ma poparcia na trybunach. Ochrona w tym kraju nie ma żadnych praw i jeśli będą chcieli to flagi na stadionie się pojawią. To nie jest tak, że w momencie w którym Wisłocki został prezesem klubu to poplecznicy WSH zniknęli z klubu.
|
Już to widzę jak na rekinów coś śpiewacie

. Wam ciężko przecież wstać i pośpiewać przyśpiewki pro-Wiślackie, a co dopiero anty-Sharksowe. A i spieszcie się bo WSH nawet w kryzysie nie jest bezbronne, a kryzys wiecznie trwał u nich nie będzie, a im się pewnie nigdzie nie spieszy, wręcz im na rękę jest przeczekać swoje problemy i na wyjście chociaż części kolegów zza krat.