Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19739
Stary 08.02.2019, 18:27
W sumie dobrze by było gdyby SKWK & WSH oglosiło bojkot meczów jak za Bednarza. Przecież paskudne nowe władze Wisły zamiast zgodnie z planem dać jej umrzeć w ciszy uratowali ją przed toporem. No i nie dostaną już reklamówek z kasa. Skandal.
Odpowiedz cytując