Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19738
Stary 08.02.2019, 18:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ja prdl... to jest skandaliczne, co piszesz.

Nie będą winni ci, co muszą się pokazać ze swoimi rybimi flagami (w domyśle - pokazać: nadal tu jesteśmy i g..o nam zrobicie) tylko ci, którym się to nie podoba?

Zamieszek będą winni nie ci, których dzisiaj nikt rozsądny na Wiśle nie chce, tylko ci, którzy chcą pokazać, że tych niechcianych naprawdę nie chcą.

Uświadom sobie: nikt rozsądny dzisiaj we władzach klubu i pośród normalnych kibiców nie chce sharksów i wszystkiego, co z nimi związane.
piszę jedynie że ogólna atmosfera na trybunach jest dużo ważniejsza niż to czy ktoś powiesi pdw czy WS, do poniedziałku podobne flagi będą wisiały na innych stadionach i co?wiadome że w tej sytuacji lepiej jakby nie było flagi rekinów, jak będzie co wtedy?oliwa do ognia?co będzie to się okaże za tydzień, a klepanie w klawiaturę niczego nie zmieni

edit:
PDW wisi już w pierwszym meczu w Legnicy i nie widzę tam żadnych oddziałów
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.02.2019 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując