FraMat napisał(a):

ja prdl... to jest skandaliczne, co piszesz.
Nie będą winni ci, co muszą się pokazać ze swoimi rybimi flagami (w domyśle - pokazać: nadal tu jesteśmy i g..o nam zrobicie) tylko ci, którym się to nie podoba ?
Zamieszek będą winni nie ci, których dzisiaj nikt rozsądny na Wiśle nie chce, tylko ci, którzy chcą pokazać, że tych niechcianych naprawdę nie chcą.
Uświadom sobie: nikt rozsądny dzisiaj we władzach klubu i pośród normalnych kibiców nie chce sharksów i wszystkiego, co z nimi związane.
|
piszę jedynie że ogólna atmosfera na trybunach jest dużo ważniejsza niż to czy ktoś powiesi pdw czy WS, do poniedziałku podobne flagi będą wisiały na innych stadionach i co?wiadome że w tej sytuacji lepiej jakby nie było flagi rekinów, jak będzie co wtedy?oliwa do ognia?co będzie to się okaże za tydzień, a klepanie w klawiaturę niczego nie zmieni
edit:
PDW wisi już w pierwszym meczu w Legnicy i nie widzę tam żadnych oddziałów