Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19736
Stary 08.02.2019, 17:55
Już to pisałem i napiszę jeszcze raz, gdyby Panowie spod pewnej flagi mieli na względzie dobro Wisły i sytuację w jakiej znalazł się nasz klub, częściowo przez nich to nie wywieszaliby tej flagi dla świętego spokoju.

Resztki honoru nie pozwoliłby im na to, ale pewnie znowu ich prywatny interes będzie ważniejszy niż dobro ogółu (klubu jak i wszystkich kibiców Wisły Kraków).

Dla nich herbem nie jest Biała Gwiazda tylko rekin, taka prawda.
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.02.2019 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując