Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19735
Stary 08.02.2019, 17:48
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Mamy pokazać na meczu klasę potencjalnym inwestorom, a wy tu chcecie buczeć w stronę C, kminicie jakieś przedstawienia zrywania flagi, prokurowanie tym samym zamieszek no nic tylko przyklasnąć, wszystkiemu winni będą wiadome Szarksi jeśli się spełnią twoje życzenia
ja prdl... to jest skandaliczne, co piszesz.

Nie będą winni ci, co muszą się pokazać ze swoimi rybimi flagami (w domyśle - pokazać: nadal tu jesteśmy i g..o nam zrobicie) tylko ci, którym się to nie podoba?

Zamieszek będą winni nie ci, których dzisiaj nikt rozsądny na Wiśle nie chce, tylko ci, którzy chcą pokazać, że tych niechcianych naprawdę nie chcą.

Uświadom sobie: nikt rozsądny dzisiaj we władzach klubu i pośród normalnych kibiców nie chce sharksów i wszystkiego, co z nimi związane.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując