Jak myślisz że jak ktoś chce zorientować się wśród sytuacji panującej wokół klubu i wędruje z lornetką na stadion to powinieneś być brakującym ogniwem w egzotycznym tercecie kambodżańskim. Napisałem Ci już wcześniej, no prościej nie można
Może byś się tak odniósł do całości postu, a nie wybranego fragmentu? No co, burzy trochę światopogląd, czy nie chciało się tyle czytać?
