Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19734
Stary 08.02.2019, 17:01
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
jak myślisz że goście np z Dubaju przyjadą doglądać czy wisi flaga z rekinem i jakieś akcje z tym związane to masz coś z deklem, po drugie nie prowadzę z tobą żadnej rozmowy więc idź gdzieś sobie tam dalej klepać te paranoje
Jak myślisz że jak ktoś chce zorientować się wśród sytuacji panującej wokół klubu i wędruje z lornetką na stadion to powinieneś być brakującym ogniwem w egzotycznym tercecie kambodżańskim. Napisałem Ci już wcześniej, no prościej nie można

Może byś się tak odniósł do całości postu, a nie wybranego fragmentu? No co, burzy trochę światopogląd, czy nie chciało się tyle czytać?

Odpowiedz cytując