Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19733
Stary 08.02.2019, 17:00
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie jest kwestia czy to się stanie tylko kiedy to się stanie. Tak się stało w krajach bogatszych i tak będzie u nas. Ok, będą incydenty w stylu nostalgii za latami minionymi tak jak i tam się zdarzają ale całościowo to nie zmieni rzeczywistości.
Dokładnie tak będzie. Niektórzy będą patrzyć z nostalgią na ligę rosyjską i chorwacką. To im zostanie. Czasami jakieś małe awantury. Ale będzie ich coraz mniej. Już widać jakie zmiany zaszły na młynie w przeciągu kilkunastu lat. Dawniej na młyn strach było wejść, z szacunku człowiek siadał z gdzieś z boku, a teraz? - młodzież pcha się jak najbliżej gniazda poubierani w smyczki, koszulki z rekinami byle by się pokazać przed dziewczynami. A stara paka porozchodziła się po całym stadionie. Jak my wyglądamy kibicowsko po tych kibolskich latach u nas? Przy takim kryzysie jaramy się sprzedaniem 11000 karnetów? To jest wstyd. W ciągu tygodnia powinny być wykupione wszystkie karnety. Taka sytuacja jest raz albo dwa razy w życiu klubu. Śmiejemy się z sąsiadki, a przy takiej mobilizacji sprzedaliśmy jak do tej pory kilka tysięcy więcej karnetów niż Legia. Mam nadzieję że pójdziemy w kierunku bardziej niemieckim niż angielskim. A w którymś pójdziemy na pewno. To nie są lata 90 czy początek 21 wieku. Teraz jak klub będzie chciał to osiągnąć to osiągnie.
Odpowiedz cytując