|
Zrozumcie wreszcie,ze nie ma rozmowy z ludzmi nie zainteresowanymi pilka,tylko psychoza antyspoleczna czy swoimi sektami zla.Ich nie interesuje takze doping,ktorego zachowanie im chcecie zagwarantowac.Ich interesuja ich szmaty i godla a nie herby ich klubow.Oni za te szmaty na trybunach sa w stanie zdemolowac wlasny nie tylko klub,co juz o malo co sie im nie udalo,ale nawet realnie zdewastowac stadion,na ktorym coraz gorzej sie czuja.Straszenie zadymami,jesli im te szmaty ktos zechce odebrac lub nawet ich wybuczy,juz tutaj niektorzy zapowiadaja.Powiew IV ligi to ich zapachy.To sa ludzie destrukcji,nie potrafiacy zyc w swiecie bez agresji,bez wrogow,nie tylko z Cracovii.Nie chca tych swoich sekt zawiazac jako oddzielnych mafii walczacych w danym rejonie o swoje wplywy i interesy,tylko podpinaja sie pod kluby pilkarskie,aby ich zasieg byl wiekszy a poprzez zgody,jeszcze wiekszy.Przy okazji ,nazywajac sie kibicami,kamufluja swoje prawdziwe cele i licza na bezkarnosc,bo jak nie to demolka klubu i tyle,jesli im ktos zabroni wywiesic PDW dla tych bandytow co wpadli..A ze duzo mlodych lapie sie na ich kicowski pseudo charrakter to inna pilka wynikajaca z przyzwolenia panstwa na ten proceder i brak edukacji mlodziezy,gdzie nauczycielem sa ulica i blokowiska.
Ich trzeba usunac z zycia pilkarskiego na stale.Tylko Thatcherowskie, rygorystyczne i przestrzegane prawo pomoze ich zneutralizowac.Zero tolerancji dla stadionowego zbydlecenia,tak na trybunach jak i w mediach.
Mam nadzieje,ze ich stadionowy zywot jest juz policzony i nie potrwa dluzej w Polsce niz 2 lata
Ja nie uznaje ich za kibicow swoich klubow.To patologia spoleczna,ktora tylko sila panstwa mozna usunac.
Ostatnio edytowane przez burki : 08.02.2019 o godz. 16:59.
|