@TommyTSW Nie jestem organizatorem i to nie moje postanowienie. To sa mozliwosci jakie ma klub i zjakich powinien skorzystac.
Wskaz mi gdzie ja pisze o buczeniu

?
"Z początku roku byliśmy w dupie, zajebista akcja promocyjna, wsparcie." - Tak I latwo je stracic.
Prokurowanie zamieszek

? Wchodzac na stadion zgadzasz sie na wspomniany regulamin. Tak czy nie?
No ale skoro ktos bedzie wszczynal zamieszki dla kawalka szmaty pozdrawiajacej wkryminalistow(no nie politycznych, no nie siedzacych za walke o idealy tylko za szemrany biznes) to jest normalny? Zakaz stadionowy i problem ze stadionu znika.